Aktuálně nabízím dvě lekce na dálku: "Těžké kódování kvalitativních dat s lehkou hlavou"  a "Jak na návrh výzkumu - krok za krokem - v pohodě a hravě".

"Těžké kódování kvalitativních dat s lehkou hlavou"

"Sháním pomoc s vyhodnocením rozhovorů, chtěla bych kódovat, mám doma knihu J. Hendla, ale nevím si s tím rady." 
"Potřebuji praktický návod na kódování."

Kdy je lekce kódování vhodná?

  • Lekce kódování na dálku je vhodná, když máte kódovat data, ale nejste si jistá postupem. Klientky mi často říkají, že přečetly už 3x Hendla, ale postup jim jasný není. Potřebují se ujistit, že postup pochopily správně. Nebo postup v knihách je pro ně příliš teoretický a potřebuji něco použitelného, co bude v praxi fungovat. 
  • Doporučuji Vám tuto lekci kódování na dálku, když jste ještě nezačala kódovat nebo máte nakódované 1 až 2 rozhovory. 
  • Cílem této lekce je předat Vám použitelný, srozumitelný a praktický návod, jak analyzovat Vaše kvalitativní data.

 Co spolu během lekce "Těžké kódování kvalitativních dat s lehkou hlavou" probereme? 

  • Probereme spolu: co to vlastně kódování je, nejčastější chyby a jak se jim vyhnout, možné způsoby, postup a fáze analýzy kvalitativních dat.
  • Tato lekce je úvodem do kódování a nezabývá se axiální a selektivním kódováním. Pokud potřebujete probrat axiální kódování, napište mi, můžeme se tématu axiálního kódování lehce dotknout. Na základě svých zkušeností Vám doporučuji nejdříve lekci " těžké kódování kvalitativních dat s lehkou hlavou" a na ten pak navázat individuální konzultací.

Jak lekce probíhá?

  • Lekce probíhá přes Skype nebo telefon, trvá jednu hodinu a její cena je 450 Kč. Platba je předem na základě zálohové faktury.
  • U této lekce používám jako ukázku vlastní texty,  nepracuji s Vašimi texty. Pokud máte zájem o zpětnou vazbu k Vašim materiálům. prosím, objednejte si individuální konzultaci.
  • Během lekce se můžete doptávat co Vás konkrétně zajímá nebo čím si nejste jistá.
  • Na tuto úvodní lekci můžeme individuálními konzultacemi.

 

Reference

Paní Petra mi byla konzultantkou při realizaci kvalitativního výzkumu. Tento typ výzkumu je sám o sobě náročný a mohu konstatovat, že paní Petra dané problematice rozumí a je tak schopna poskytnout kvalifikovanou pomoc. Pokud potřebujete konzultanta (nejen) v oblasti metodologie, mohu paní magistru vřele doporučit.

Mgr. Magdaléna Hulová - sociální pracovnice a lektorka

 


Paní Fejtková se velmi rychle zorientovala v mém výzkumném problému a poskytla mi cenné rady a připomínky k realizaci vysokoškolské studie. Vždy zodpověděla všechny mé dotazy jasně a srozumitelně.  

Mgr. Renáta Matušů

 

Vaše poptávka

Chcete-li více informací, vyplňte tento formulář. Ozveme se vám co nejdříve.

captcha