Individiální konzultace ke kódování kvalitativních dat:

"Potřebovala bych zkontrolovat, jestli jsem dobře okódovala rozhovor. Moc tomu nerozumím, nevím jestli jsem to dobře pochopila. Myslíte že bych vám mohla poslat text a zkontrolovala by jste mi to, popřípadě vysvětlila?"

Kdy je konzultace vhodná?

  • Konzultace je vhodná v případě, že máte nakódované data, ale zasekla jste se, potřebujete někoho, kdo si přečte pečlivě Vaše materiály a dá Vám konkrétní zpětnou vazbu tak, abyste mohla pokračovat ve své práci dále. 
  • U konzultace volím individuální přístup, zabývám se Vaším konkrétním tématem, beru do úvahy Vaše tématy, Vaše výzkumné cíle a otázky. 

Jak spolu budeme pracovat?

  • Pošlete mi Vámi zpracované data v takové podobě, jaké je máte. Nemusíte mít obavy, poslat mi Vaše data rozpracovaná. Chápu, že kódování není jednoduché a pracuji s daty, které mi pošlete. Mým cílem je Vám účinně pomoci. 
  • Já Vámi zaslané materiály prostuduji, zkontroluji Vaši analýzu dat, dám Vám zpětnou vazbu.
  • V případě, že jste se zasekli na mrtvém bodě najdu problém, navrhnu řešení a  vysvětlím Vám další postup. 
  • Někdy stačí konzultace jedna, někdy je fajn se domluvit na konzultaci například každý týden, kdy postupujeme krok po kroku podle Vašich potřeb.

Jak konzultace probíhají?

  • Konzultace probíhají prostřednictvím telefonu (volám já Vám),
  • Ideální je, pokud v dobu konzultace můžete být u svého počítače a můžeme analýzu procházet spolu.

Cena?

  • Konzultace je ušitá na míru Vaším potřebám, Vašim textům a Vašemu výzkumu. Vašim materiálům a podkladům tak věnuji pozornost a čas i před samotnou konzultací. Tento čas vám již ale neúčtuji, konečná cena ze 1 hodinu telefonické konzultace je 700 Kč. Způsob platby je předem na účet na základě zálohové faktury. 

Aktuálně konzultace dalším zájemcům nenabízím z důvodu plné vytíženosti. 

Zajímají Vás další informace nebo máte rovnou zájem o konzultaci? Vyplňte, prosím, objednávkový formulář nebo mi pošlete email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Brzy se vám ozvu.

 

Reference

Paní Petra mi byla konzultantkou při realizaci kvalitativního výzkumu. Tento typ výzkumu je sám o sobě náročný a mohu konstatovat, že paní Petra dané problematice rozumí a je tak schopna poskytnout kvalifikovanou pomoc. Pokud potřebujete konzultanta (nejen) v oblasti metodologie, mohu paní magistru vřele doporučit.

Mgr. Magdaléna Hulová - sociální pracovnice a lektorka

 


Paní Fejtková se velmi rychle zorientovala v mém výzkumném problému a poskytla mi cenné rady a připomínky k realizaci vysokoškolské studie. Vždy zodpověděla všechny mé dotazy jasně a srozumitelně.  

Mgr. Renáta Matušů

 

Vaše poptávka

Chcete-li více informací, vyplňte tento formulář. Ozveme se vám co nejdříve.

captcha