V současnosti nenabízím možnost konzultací.  Na emaily, které se v současnosti na konzultací ptají, v současnosti nereaguji.

_____________________________________________________________________________

Možná i Vy se nacházíte v některé z těchto situací:

"Sháním pomoc s vyhodnocením rozhovorů, chtěla bych kódovat, mám doma knihu J. Hendla, ale nevím si s tím rady."
"Potřebuji praktický návod na kódování."

 
Nabízím konzultace ke kódování. Konzultace jsou vždy přes telefon nebo Skype.
 
Jak konzultace fungují?
  • Klient mi zašle své výzkumné otázky a minimálně jeden rozhovor v doc. (v anonymní podobě), (přípr. vymezené pojmy v teoretické práci, ale není nutné).
  • Já projdu tyto materiály, zjistím, kde je zádrhel a jaký je možný postup.
  • Je to vždy individuální, protože v každé práci jsou kódy jiné. Vždy je nutné, abych pochopila, o čem práce je, čím se zabýváte, jen tak Vám můžu navrhnout další postup.
  • Z tohoto postupu, který mám roky vyzkoušený, však pramení také to, že počet míst na konzultace mám velmi omezený. 
  • Vyplývá z toho také to, že na přípravu konzultace s Vámi potřebuji čas, není možné zrealizovat konzultaci v několika málo dnech. Minimálně potřebujete mít termín odevzdání práce cca za dva měsíce od doby, kdy mě kontaktujete. Času potřebujete spíše více, z praxe ale vím, že toho někdy není možné docílit. Postup však nelze uskutečnit, pokud práci odevzdáváte za týden nebo 14 dní.
  • Krátce před konzultací Vám zašlu elektronický materiál s poznámkami ke konzultaci a při konzultaci ho projdeme spolu. Je proto super, když jste taky u PC a máte před sebou to co já. Můžete se k tomu pak libovolně vracet podle toho, jak potřebujete. V rámci konzultace je samozřejmě prostor na Vaše dotazy, můžete mi je zaslat i předem.
  • Konzultace nabízím pouze ke kódování.
  • Neposkytuji konzultace prostřednictvím emailu a neodpovídám ani na dílčí dotazy.
  • Materiály před konzultací přijímám pouze ve formátu doc.. Postup kódování, který učím, je kompatibilní se soubory v doc. nebo souborech excelu, případně metoda tužka papír.
Cena konzultace od 1. 1. 2020 je 1.000,- Kč za 60 minut telefonického hovoru + čas, který Vašim materiálům věnuji před konzultaci (tento čas již neúčtuji). Cena 1.000,- Kč je konečná za jednu konzultaci.
 
Platba je předem převodem na účet.

Zajímají Vás další informace nebo máte rovnou zájem o spolupráci? Vyplňte, prosím, objednávkový formulář nebo mi pošlete email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Důležité informace ke zpracování dat můžete najít v blogu na mém webu, kde jsou popsány velmi časté dotazy a příklady z praxe. 

 

 

Reference

Paní Petra mi byla konzultantkou při realizaci kvalitativního výzkumu. Tento typ výzkumu je sám o sobě náročný a mohu konstatovat, že paní Petra dané problematice rozumí a je tak schopna poskytnout kvalifikovanou pomoc. Pokud potřebujete konzultanta (nejen) v oblasti metodologie, mohu paní magistru vřele doporučit.

Mgr. Magdaléna Hulová - sociální pracovnice a lektorka

 


Paní Fejtková se velmi rychle zorientovala v mém výzkumném problému a poskytla mi cenné rady a připomínky k realizaci vysokoškolské studie. Vždy zodpověděla všechny mé dotazy jasně a srozumitelně.  

Mgr. Renáta Matušů

 


Warning: Declaration of FoxLog::add($entry, $priority = self::INFO, $category = '', $date = NULL) should be compatible with Joomla\CMS\Log\Log::add($entry, $priority = self::INFO, $category = '', $date = NULL, array $context = Array) in /data/web/virtuals/169353/virtual/www/libraries/foxcontact/joomla/log.php on line 40

Vaše poptávka

Chcete-li více informací, vyplňte tento formulář. Ozveme se vám co nejdříve.

captcha