Smyslem zkoumání je dát odpovědi na otázky, které potřebujete znát. Pomohu Vám takové odpovědi najít. Nabízím poradenství v oblasti práce s texty a zpracování kvalitativních dat.

Možná i Vy se nacházíte v některé z těchto situací:

  • "Sháním pomoc s vyhodnocením rozhovorů, chtěla bych kódovat, mám doma knihu J. Hendla, ale nevím si s tím rady." 
  • "Potřebuji praktický návod na kódování."

Jak Vám pomůžu:

  • Projdu s Vámi Vaše podklady k práci a najdu slabá místa, kde hrozí, že se zaseknete a poradím Vám nejlepší možný další postup z místa, kde už zaseknutí jste.
  • Ukážu Vám, jak data zpracovat, vyhodnotit a interpretovat.

Jak konzultace probíhá?

  • Při konzultacích myslím na to, že cílem výzkumu je zodpovězení základní výzkumné otázky /a dílčích výzkumných otázek/.
  • Volím individuální přístup, pomáhám hledat odpověď na Vaši konkrétní otázky, nevěřím na šablonovitý přístup.
  • Konzultace probíhají na dálku prostřednictvím Skype/telefonu (zavolám já Vám). Pokud je třeba Vám prakticky ukázat např. kódování, používám sdílené dokumenty Google. Volím individuální přístup, je nutno vzít v úvahu téma, otázky, fázi ve které se nacházíte, požadavky Vaší fakulty a termíny. 

Cena?

  • Konzultace je ušitá na míru Vaším potřebám, Vašim textům a Vašemu výzkumu. Vašim materiálům a podkladům tak věnuji pozornost a čas i před samotnou konzultací. Tento čas vám již ale neúčtuji, konečná cena ze 1 hodinu telefonické konzultace je 700 Kč. Způsob platby je předem na účet na základě zálohové faktury. 
 
Zajímají Vás další informace nebo máte rovnou zájem o spolupráci? Vyplňte, prosím, objednávkový formulář nebo mi pošlete email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Brzy se vám ozvu.

Reference

Paní Petra mi byla konzultantkou při realizaci kvalitativního výzkumu. Tento typ výzkumu je sám o sobě náročný a mohu konstatovat, že paní Petra dané problematice rozumí a je tak schopna poskytnout kvalifikovanou pomoc. Pokud potřebujete konzultanta (nejen) v oblasti metodologie, mohu paní magistru vřele doporučit.

Mgr. Magdaléna Hulová - sociální pracovnice a lektorka

 


Paní Fejtková se velmi rychle zorientovala v mém výzkumném problému a poskytla mi cenné rady a připomínky k realizaci vysokoškolské studie. Vždy zodpověděla všechny mé dotazy jasně a srozumitelně.  

Mgr. Renáta Matušů

 

Vaše poptávka

Chcete-li více informací, vyplňte tento formulář. Ozveme se vám co nejdříve.

captcha