V současnosti nové zakázky na konzultace nepřijímám. I přes uvedení tohoto textu na webu mi chodí stále emaily s žádostmi o konzultaci. Těší mne Váš zájem, ale z kapacitních důvodů není možné nové konzultace realizovat. Nevytvářím žádný pořadník pro konzultace v příštím roce.

Zvažuji však realizaci online webináře přes Skype nebo Google ke kódování, kdy by bylo možné postup kódování, který se mi osvědčil při konzultacích, předat většímu počtu osob najednou.

Pokud máte zájem o zkušební webinář, který by se konal někdy v průběhu ledna, napište mi na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Důležité informace ke zpracování dat můžete najít v blogu na mém webu, kde jsou popsány velmi časté dotazy a příklady z praxe. 

 

 

Reference

Paní Petra mi byla konzultantkou při realizaci kvalitativního výzkumu. Tento typ výzkumu je sám o sobě náročný a mohu konstatovat, že paní Petra dané problematice rozumí a je tak schopna poskytnout kvalifikovanou pomoc. Pokud potřebujete konzultanta (nejen) v oblasti metodologie, mohu paní magistru vřele doporučit.

Mgr. Magdaléna Hulová - sociální pracovnice a lektorka

 


Paní Fejtková se velmi rychle zorientovala v mém výzkumném problému a poskytla mi cenné rady a připomínky k realizaci vysokoškolské studie. Vždy zodpověděla všechny mé dotazy jasně a srozumitelně.  

Mgr. Renáta Matušů

 

Vaše poptávka

Chcete-li více informací, vyplňte tento formulář. Ozveme se vám co nejdříve.

captcha