V současnosti (minimálně do konce roku 2019) nové zakázky na poradenství nepřijímám. 

Důležité informace ke zpracování dat můžete najít v blogu na mém webu, kde jsou popsány velmi časté dotazy a příklady z praxe. 

Smyslem zkoumání je dát odpovědi na otázky, které potřebujete znát. Pomohu Vám takové odpovědi najít. Nabízím poradenství v oblasti práce s texty a zpracování kvalitativních dat.

Možná i Vy se nacházíte v některé z těchto situací:

 • "Sháním pomoc s vyhodnocením rozhovorů, chtěla bych kódovat, mám doma knihu J. Hendla, ale nevím si s tím rady." 
 • "Potřebuji praktický návod na kódování."

Jak Vám pomůžu:

 • Projdu s Vámi Vaše podklady k práci a najdu slabá místa, kde hrozí, že se zaseknete a poradím Vám nejlepší možný další postup z místa, kde už zaseknutí jste.
 • Ukážu Vám, jak data zpracovat, vyhodnotit a interpretovat.

Jak konzultace probíhá?

 • Pomáhám hledat odpověď na Vaše konkrétní otázky, nevěřím na šablonovitý přístup.
 • Konzultace probíhají na dálku prostřednictvím Skype/telefonu (zavolám já Vám).
 • Po domluvě termínu konzultace Vás požádám o zaslání hlavních výzkumných a dílčích výzkumných otázek, ukázek rozhovoru nebo textu, který potřebujete kódovat. Mám totiž výbornou zkušenost, když Vám zašlu konkrétní praktickou ukázku kódování, a to přímo na Vašich datech. Tuto ukázku Vám zasílám před konzultací. Během konzultace, tak máte přímo před očima, to co já. 
 • Před konzultací mi můžete zaslat dotazy, které ke kódování máte.
 • Neposkytuji konzultace prostřednictvím emailu a neodpovídám ani na dílčí dotazy.

Cena?

 • Konzultace je ušitá na míru Vaším potřebám, Vašim textům a Vašemu výzkumu. Vašim materiálům a podkladům tak věnuji pozornost a čas i před samotnou konzultací. Tento čas vám již ale neúčtuji, konečná cena ze 1 hodinu telefonické konzultace je 700 Kč. 
 • Způsob platby je předem na účet na základě zálohové faktury. 
 
Zajímají Vás další informace nebo máte rovnou zájem o spolupráci? Vyplňte, prosím, objednávkový formulář nebo mi pošlete email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Brzy se vám ozvu.

Reference

Paní Petra mi byla konzultantkou při realizaci kvalitativního výzkumu. Tento typ výzkumu je sám o sobě náročný a mohu konstatovat, že paní Petra dané problematice rozumí a je tak schopna poskytnout kvalifikovanou pomoc. Pokud potřebujete konzultanta (nejen) v oblasti metodologie, mohu paní magistru vřele doporučit.

Mgr. Magdaléna Hulová - sociální pracovnice a lektorka

 


Paní Fejtková se velmi rychle zorientovala v mém výzkumném problému a poskytla mi cenné rady a připomínky k realizaci vysokoškolské studie. Vždy zodpověděla všechny mé dotazy jasně a srozumitelně.  

Mgr. Renáta Matušů

 

Vaše poptávka

Chcete-li více informací, vyplňte tento formulář. Ozveme se vám co nejdříve.

captcha