Paní Petra mi byla konzultantkou při realizaci kvalitativního výzkumu. Tento typ výzkumu je sám o sobě náročný a mohu konstatovat, že paní Petra dané problematice rozumí a je tak schopna poskytnout kvalifikovanou pomoc. Krom jejích odborných znalostí z oblasti metodologie musím vyzdvihnout i její pečlivost, zodpovědnost a bezproblémovou komunikaci. Pokud potřebujete konzultanta (nejen) v oblasti metodologie, mohu paní magistru vřele doporučit.

Mgr. Magdaléna Hulová - sociální pracovnice a lektorka


S poradenstvím paní Fejtkové jsem byla nadmíru spokojena. Velmi rychle se zorientovala v mém výzkumném problému a poskytla mi cenné rady a připomínky k realizaci vysokoškolské studie. Vždy zodpověděla všechny mé dotazy jasně a srozumitelně. Oceňuji její zpracování podkladů ve formě prezentace se základními metodologickými postupy. Konzultace s ní byla velmi příjemná a pomohla mi ujasnit a utřídit hlavní linii výzkumného šetření. Její služby mohu jen doporučit.

Mgr. Renáta Matušů


Mé požadavky na Petru se týkají většinou vyhledávání a zpracování informací, které používám jako podklady pro další rozhodování. Mé požadavky jsou zpracovány vždy pečlivě mohu se na ně spolehnout, což je pro mě nesmírně důležité. Oceňuji především profesionální přístup, preciznost, ochotu pomoci.

Mgr. Vendula Maderská, designérka


Petra pro lékárnu vytvořila potřebné dokumenty v předvánočním hektickém období. Dokázala z mnoha různých informací  z různých zdrojů vyrobit přehledný výstup, se kterým se mi velmi dobře pracovalo. Tím mi ušetřila čas a práci.

PharmDr. Taťána Mruzková; Lékárna pod náměstím, Frenštát pod Radhoštěm

Reference

Paní Petra mi byla konzultantkou při realizaci kvalitativního výzkumu. Tento typ výzkumu je sám o sobě náročný a mohu konstatovat, že paní Petra dané problematice rozumí a je tak schopna poskytnout kvalifikovanou pomoc. Pokud potřebujete konzultanta (nejen) v oblasti metodologie, mohu paní magistru vřele doporučit.

Mgr. Magdaléna Hulová - sociální pracovnice a lektorka

 


Paní Fejtková se velmi rychle zorientovala v mém výzkumném problému a poskytla mi cenné rady a připomínky k realizaci vysokoškolské studie. Vždy zodpověděla všechny mé dotazy jasně a srozumitelně.  

Mgr. Renáta Matušů