Analýza dat je uměním zpracovat data smysluplným a užitečným způsobem a nalézt odpověď na položenou výzkumnou otázku. Jan Hendl

V rámci výzkumných a analytických služeb nabízím:

  • Zpracování rešerší, literárních přehledových studií, teoretického vymezení problematiky.
  • Zpracování bibliografie.
  • Zpracování výzkumů od stolu (desk research).

Tyto informace nám umožňují udělat si obrázek o tom, kdo, co a proč se zabýval. Co má a nemá smysl dělat dál. Tyto „výtahy informací“ nám ušetří spoustu času a energie. Anebo se dají se dobře použít jako podklady pro odborné články, studie, přednášky, texty pro odborné blogy. Mohou být využity jako podklad pro rozhodování.

Dále pomáhám zpracovat, vyhodnotit a interpretovat Vámi získaná data. Data zpracovávám způsobem, který odpovídá tématu, cíli a účelu práce. 

  • Zpracování kvalitativních dat (rozhovorů, pozorování)redukce prvního řádu (vynechání nepodstatného – slovní vaty, výrazů, které narušují plynulost); kódování otevření, axiální, selektivní. Práce s časovými osami. Miluji terénní poznámky.

Cena: 500 Kč/hodina. Cena se odvíjí od počtu hodin, které se zpracováním dat strávím. Odhad pracnosti Vám zašlu jako odpověď na vaši poptávku. Cena se liší u různých projektů, podle rozsahu a náročnosti zpracování. 

Zajímají Vás další informace nebo máte rovnou zájem o spolupráci? Vyplňte, prosím, objednávkový formulář nebo mi pošlete email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Brzy se vám ozvu.

 

Reference

Paní Petra mi byla konzultantkou při realizaci kvalitativního výzkumu. Tento typ výzkumu je sám o sobě náročný a mohu konstatovat, že paní Petra dané problematice rozumí a je tak schopna poskytnout kvalifikovanou pomoc. Pokud potřebujete konzultanta (nejen) v oblasti metodologie, mohu paní magistru vřele doporučit.

Mgr. Magdaléna Hulová - sociální pracovnice a lektorka

 


Paní Fejtková se velmi rychle zorientovala v mém výzkumném problému a poskytla mi cenné rady a připomínky k realizaci vysokoškolské studie. Vždy zodpověděla všechny mé dotazy jasně a srozumitelně.  

Mgr. Renáta Matušů

 

Vaše poptávka

Chcete-li více informací, vyplňte tento formulář. Ozveme se vám co nejdříve.

captcha